||   EN  ||     ||  

Kauno Pilėnų progimnazija

Balandžio 27 d. 10 val. Kauno Pilėnų progimnazijoje vyko respublikinis pradinio ugdymo mokytojų forumas, kuriame dalyvavo mokytojai iš visos Lietuvos. Renginio organizatoriai Lietuvos vaikų ir jaunimo centras, forumą moderavo IKT specialistai Mindaugas Garnionis ir Erika Kubilienė. Pranešimus skaitė ir savo darbo patirtimi dalijosi pradinio ugdymo mokytojos Nijolė Bartkaitienė, Sonata Urbonavičienė, Regina Mickūnienė, Daiva Juknevičienė, Jūratė Ąžuolaitienė. Mokykloje buvo surengta mokinių, jų tėvelių ir mokytojų darbų paroda „Gamtamokslinis ugdymas Kauno Pilėnų progimnazijoje“, kuri atspindėjo gamtamokslinio 1-4 klasių mokinių ugdymo metodus ir kryptis“. Labiausiai mokiniams patinka projektinio darbo metodas, grupinis darbas, edukacinės išvykos, akcijos, tiriamieji darbai.

Džiugu, kad Kauno Pilėnų progimnazijoje dirba kompetentingi, galintys su kitais dalintis pedagogine ir dalykine kompetencija mokytojai, kurie savo veiklas pristato respublikiniuose renginiuose.

OLWEUS

Priemonės

Zipio draugai

Technologijų vedliai

Obuolio draugai

Informatika pradiniame

Įveikiame kartu

Sveikatiada

Mokyklos el. dienyno
administratoriaus
tel. 8(37) 38 65 86

El. dienynas

Microsoft
365
pedagogams

Microsoft 365

skirkite
Pilėnų
progimnazijai

Ačiū

Bibliotekoje
galite prisijungti
prie TAMO

Bibliotekoje

Norėdami Jums pasiūlyti pilnavertes paslaugas mūsų interneto svetainėje, prašome leisti įrašyti Jūsų kompiuteryje (įrenginyje) tam tikrą informaciją – slapukus (angl. „cookies“).