Šių metų kovo 29 d., prieš pat šv. Velykas, 3a klasėje vyko integruota anglų k. (anglų k. mokytoja metodininkė Dalė Burokienė) ir pasaulio pažinimo (pradinio ugdymo mokytoja metodininkė Regina Mickūnienė) pamoka „Pavasario šventės. Velykų papročiai Lietuvoje ir Anglijoje“. Pamokos temą mokiniams padėjo įvardinti velykine tematika dekoruotos ugdymosi aplinkos, pamokos uždavinys suformuluotas atsižvelgiant į mokinių socialinę ir kultūrinę patirtį, gyvenimo ir mokyklos veiklos kontekstą.

Mokiniai pagilino turimas žinias apie šv. Velykų šventę, jai būdingus simbolius, papročius, tradicijas. Dirbdami poromis trečiokai puikiai atliko užduotis. Šventinį šurmulį sukėlė tradiciniai dviejų šalių (Didžiosios Britanijos ir Lietuvos) žaidimai: paslėptų kiaušinių ieškojimas, ridenimas. Visi mokiniai patyrė sėkmę, didžioji dauguma parodė aukštus ugdymosi rezultatus.

Integruotos pamokos padeda mokymąsi padaryti įdomesnį, greitesnį, paprastesnį, o mokinių įgytos žinios – gilesnės, labiau apibendrintos.

Džiaugiamės, kad Kauno Pilėnų progimnazijoje integruotos pamokos – tradicinis reiškinys, vyksta planingai ir sistemingai.