2018 m. vasario 20 dieną Pilėnų progimnazijos pradinio ugdymo mokytojos vyko į Vilnių ir dalyvavo respublikiniame pedagogų forume „Kokybiškas pradinukų gamtamokslinis ugdymas šiandienos mokyklose“. Mokytojos Nijolė Bartkaitienė ir Sonata Urbonavičienė skaitė pranešimą „Gamtamokslinis pradinuko ugdymas pasirenkant prasmingas veiklas“. Pradinio ugdymo mokytojos buvo puikiai įvertintos konferencijos klausytojų ir organizatorių. Forume pedagogai dalinosi gerąja patirtimi, gilino žinias apie įvairius mokymo(si) metodus bei sėkmingas gamtamokslinio ugdymo strategijas, mokinių kompetencijų ugdymą.

Džiugu, kad Pilėnų progimnazijos mokytojai turi ką papasakoti kolegoms iš Lietuvos. Tai parodo aukštą mokytojų dalykinę kompetenciją ir puikius pedagoginius gebėjimus. Ir ateityje žadame bendradarbiauti įvairiuose forumuose, konferencijose, mokysimės ir mokysime kitus