Rugsėjo 1-osios šventė sukviešianti į mokyklos suolus per vasarą pailsėjusius vaikus. Mokiniai susitinka su klasės draugais, paklauso muzikinių ritmų apie rudenį, eilių apie mokyklą ir suguža į klases pasidalinti įspūdžiais, susipažinti su naujovėmis. Nuo šios šventės prasideda dar vienas kelelis į mokslo aukštumas.

• 03

Rudenėlio šventės metu jau metai iš metų rengiamos parodos iš rudens gerybių, mokiniai dalyvauja mįslių konkurse, piešia įvairiaspalviais lapais pasipuošusius medžius ir rudenėjančią gamtą.

• 03

Penktokų krikštynos - linksmas ir įsimintinas renginys peržengus ketvirtos klasės slenkstį.

• 03

Tradicinis ir konkursas „Moki žodį - žinai kelią, kuriame noriai dalyvauja ir svečiai iš „Paparčio“ pradinės mokyklos. Čia mokiniai sprendžia kryžiažodžius, varžosi patarlių ir priežodžių bei kituose konkursuose.

Atvirų durų diena dažniausiai derinama su Mamyčių švente, nes tada vaikai gali nudžiuginti mamas ne tik gėlių žiedu, bet ir eilėmis, šokiais ar skambia daina, o tėveliai gali pasižiūrėti kokiuose kabinetuose mokosi jo vaikas, pabendrauti su mokytojais.

Pirmūnų šventės labiausiai laukia gerai ir labai gerai besimokantys vaikai. Jų laukia ne tik draugų parengtas koncertas, bet ir mielos dovanėlės bei kelionė į vieną gražiausių Lietuvos vietų.

• 03

Būsimųjų pirmokų šventei ruošiamasi visus metus. Vyresnieji jų draugai (esami pirmokėliai) ruošia parodą, koncertą, turtina kabinetus ir būsimosios mokytojos, kad vaikams mokykloje būtų gera ir jauku.