Individualios konsultacijos karjeros ugdymo klausimais 315b kab.

Konsultuoja psichologė Jurgita Suslavičienė

I - III - 9:00-12:00 12:30-14:30

Ugdymo karjerai darbo grupė:

Dalia Gaigalaitė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui,
Jurgita Suslavičienė, psichologė,
Vida Marcinkevičienė, socialinė pedagogė,
Vilija Paškauskienė, pradinio ugdymo mokytoja,
Dangira Bazevičienė, technologijų mokytoja,
Marytė Pupalaigytė, etikos mokytoja,
Dalė Burokienė, anglų kalbos mokytoja.

204b kab.

Pastaruosius dešimtmečius sparčiai besivystančios technologijos iš esmės įtakoja darbo pasaulio kaitą: kinta darbo pobūdis, pastebima darbo krūvio, atlygio ir darbo vietų dinamika, atsiranda naujo tipo organizacijos. Žmonės karjera rūpinasi visą savo gyvenimą – nuo savęs ir karjeros galimybių pažinimo iki karjeros planavimo ir įgyvendinimo. Todėl jau mokykliniame suole reikia pradėti galvoti ir domėtis savo ateities perspektyva (ugdytis karjeros kompetenciją). O kad būtų lengviau suprasti, nuo ko viską pradėti, kokiais etapais tai įgyvendinti, padės trumpi pažintiniai filmukai.

Karjeros filmai

Daugiau informacijos apie karjeros planavimą www.mukis.lt

Mukis

Kauno Pilėnų progimnazijos 7a klasės mokiniai su technologijų mokytoja Dangira Bazevičiene kovo mėnesį dalyvavo Kauno miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuro organizuotame konkurse „Mes-šefai“. Mokiniai gamino sveikatai palankius patiekalus, mokėsi estetiškai patiekti maistą. Konkurse šauniai pasirodėme ir gavome prizą – profesionalių virtuvės šefų pamoką progimnazijoje.

Balandžio 24 dieną virtuvės šefai parodė 7a klasės mokiniams, kaip greitai, skaniai ir sveikai paruošti lašišą su smidrais bei šviežiomis bulvėmis. Virtuvės šefai pasakojo apie virėjo profesiją, dalijosi savo patirtimi. Mokiniams labai patiko gaminti kartu su profesionaliais virėjais.

Tikimės dažniau mokykloje sulaukti svečių, iš kurių galėtume pasimokyti.