Individualios konsultacijos karjeros ugdymo klausimais 315b kab.

Konsultuoja psichologė Jurgita Suslavičienė

I - III - 9:00-12:00 12:30-14:30

Ugdymo karjerai darbo grupė:

Dalia Gaigalaitė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui,
Jurgita Suslavičienė, psichologė,
Vida Marcinkevičienė, socialinė pedagogė,
Vilija Paškauskienė, pradinio ugdymo mokytoja,
Dangira Bazevičienė, technologijų mokytoja,
Marytė Pupalaigytė, etikos mokytoja,
Dalė Burokienė, anglų kalbos mokytoja.

204b kab.

Pastaruosius dešimtmečius sparčiai besivystančios technologijos iš esmės įtakoja darbo pasaulio kaitą: kinta darbo pobūdis, pastebima darbo krūvio, atlygio ir darbo vietų dinamika, atsiranda naujo tipo organizacijos. Žmonės karjera rūpinasi visą savo gyvenimą – nuo savęs ir karjeros galimybių pažinimo iki karjeros planavimo ir įgyvendinimo. Todėl jau mokykliniame suole reikia pradėti galvoti ir domėtis savo ateities perspektyva (ugdytis karjeros kompetenciją). O kad būtų lengviau suprasti, nuo ko viską pradėti, kokiais etapais tai įgyvendinti, padės trumpi pažintiniai filmukai.

Karjeros filmai

Daugiau informacijos apie karjeros planavimą www.mukis.lt

Mukis

Balandžio 26 dieną 1 b ir 1 c klasių mokiniai bendravo su tikru ugniagesiu!

Pirmiausia Tomo Kondrato mama papasakojo kokie pavojai mūsų tyko kasdien, kaip nuo jų apsisaugoti. Supažindino su specialiais ženklais, kurie įspėja apie gresiančius pavojus. Žiūrėjome ir aptarėme mokomuosius filmukus.

Po to oro uosto ugniagesys paaiškino kaip elgtis, jei kiltų gaisras. Pademonstravo, kaip apsirengę ugniagesiai važiuoja gesinti gaisrų. Vaikai patys galėjo iš arti apžiūrėti aprangą, pačiupinėti ir net pasimatuoti.

Susitikimas buvo pamokantis ir įdomus.