Pirmą kartą jungiantis prie Microsoft 365 (@pilenumokykla.lt) būsite paprašyti suteikti daugiau informacijos – patvirtinti savo tapatybę.

Jei pirmą kartą jungiantis patvirtinote savo tapatybę, vėliau pamiršę slaptažodį galėsite susikurti naują.

Jei tapatybės nepatvirtinsite – pamiršę slaptažodį turėsite kreiptis į klasės auklėtoją.

Eiga

Jungiantis pirmą kartą Microsoft patikrins jūsų tapatybę – telefonu (SMS kodas) arba/ir asmeniniu el. paštu (kodas).

Turite sukonfigūruoti bent 1. Rekomenduojame sukonfigūruoti abu.

1. Prisijungdami prie savo paskyros, būsite paprašyti įvesti savo vartotojo ID (Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.) ir slaptažodį.

2. Spauskite Tolyn.

Tolyn

3. Pasirinkite Nustatyti dabar, ar norite autentifikuotis su savo telefonu ar/ir asmeniniu el. paštu.

Pasirinkite vieną

3.1. Jei pasirinkote telefonu – pasirikite šalį Lietuva ir įveskite savo telefono numerį 6XX XXXXX (+370 rašyti nebereikia). Spauskite Siųsti man tekstinę žinutė;

Telefonu SMS

3.2. Jei pasirinkote el. paštu – įveskite asmeninio el. pašto adresą ir spauskite Siųsti man el. laišką.

El. paštu

4. Į telefoną ar/ir paštą gausite kodą.

5. Įveskite gautą kodą, pasirinkite Tikrinti, pasirinkite Baigta.

Po šių veiksmų, bet kada galėsite pasikeisti pamirštą slaptažodį naudodami pasirinktą autentifikavimo metodą.