Artėjant mokslo metų pabaigai 7a, 7b klasių mokiniai kartu su istorijos ir informatikos mokytojais nutarė pakeliauti, nors ir virtualiai, karantino sąlygomis po senovės Graikiją ir Romą kurdami lankstinukus apie šias antikos valstybes.

Projektas turėjo padėti plačiau susipažinti su šių šalių istorija, kultūriniu palikimu, pagilinti mokinių kompiuterinius įgūdžius. Informatikos mokytojai padėjo mokiniams susikurti lankstinuko šablonus, istorijos mokytojas kartu su mokiniais aptarė lankstinukų tematiką. O toliau sekė darbas pamokose, namuose, buvo pasitelktas kiekvieno žinios, išradingumas, kūryba. Mokiniai sukurtus projektinius darbus pristatė per istorijos-informatikos vaizdo pamoką.

Senovės Graikija. Graikų mitologija

Olimpiada

Graikų kasdienybė

Graikų dievai