Nuo Vasario 16-osios iki Kovo 11-osios „Lietuvos tūkstantmečio vaikai“ drauge su LRT televizija kvietė Lietuvos vaikus dalyvauti LR Prezidento Gitano Nausėdos inicijuotoje akcijoje „Laiškas istorijai“.

Vaikai su istorinėmis asmenybėmis dalinosi mintimis apie Lietuvos ateitį, dėkojo Lietuvos herojams ir kūrėjams už ryškiausius darbus, pasakojo jiems apie Lietuvą, kurioje gyvename šiandien. Beveik mėnesį trukusi akcija – puikus metas prisiminti Lietuvą ir jos nepriklausomybę kūrusius žmones.

Įdomiausių laiškų autoriai, kuriuos apdovanos Prezidentas Gitanas Nausėda, bus paskelbti Kovo 11-ąją specialiojoje LRT televizijos laidoje „Įdomiosios pamokos. Kovo 11-oji“.

Kauno Pilėnų progimnazijos mokiniai taip pat dalyvavo šioje akcijoje. Skelbiame įdomiausius laiškus.

Smiltės laiškas

Austėjos laiškas