Pilėnų progimnazija

Baigėsi registravimas elektroniniu būdu.

Norėdami užregistruoti savo sūnų ar dukrą į mokyklos pirmąją klasę, galite kreiptis į mokyklos raštinę ir parašyti prašymą.

Atsakymai į dažniausiai užduodamus tėvų klausimus.

Kviečiame mokytis Kauno Pilėnų progimnazijoje!

Raštinės  tel. 8(37) 386584, nuo 8 iki 14 val.

Priėmimo komisijos el. p. priemimas@pilenumokykla.lt

1,2 proc.2021 m. (Nr. 1) žurnale „Reitingai" Kauno Pilėnų progimnazijos

4 klasių pasiekimai yra 12 vietoje tarp Lietuvos mokyklų, kurios nevykdo priėmimo atrankos, o

8 klasių pasiekimai – 14 vietoje!

Iškiliąja mokytoja pripažinta lietuvių kalbos mokytoja Danutė Balčiūnienė.

Smile

Anglų kalbos būrelio nariai Europos kalbų dienai dovanoja šypsenėles mokyklai.
Smile!
Nusišypsok!

Mokslo ir žinių šventė

Rugsėjo 1-osios šventė suteikia viltingo džiugesio ir įkvėpimo naujiems potyriams.

Šventės proga nuoširdžiai sveikiname visus ir linkime, kad šiuos mokslo metus Jus lydėtų pagarba, draugiškumas, noras dalintis patirtimis ir atradimais, o svarbiausia – neišsenkančio žingeidumo. Kviečiame prisiminti smagias akimirkas!

Rugsėjo

Siekiant suvaldyti mokinių srautus, Rugsėjo 1-osios šventė Kauno Pilėnų progimnazijoje numatoma skirtingu laiku.

Labai prašome mokinių tėvelius suprasti esamą situaciją, palydėti savo vaikus iki mokyklos ir laukti jų lauke.

Rugsėjo 1 d. 9 val.:

1 ir 8 klasių mokytojos, mokiniai ir tėveliai renkasi prieš mokyklą, pabendrauja ir per centrinį įėjimą eina į klases (tėveliai vaikučių laukia kieme).

2 ir 5 klasių mokytojos,  mokiniai ir tėveliai renkamės mokyklos stadione ir į mokyklą ateiname per vidinį kiemelį (tėveliai vaikučių laukia kieme).

Rugsėjo 1 d. 10 val. :

3, 4 klasių mokytojos, mokiniai ir tėveliai renkamės stadione ir per kampinį vidinio kiemelio įėjimą einame į klases (tėveliai vaikučių laukia stadione).

6, 7 klasių mokytojai, mokiniai ir tėveliai renkamės mokyklos stadione ir į mokyklą į trečią aukštą ateiname per vidinį kiemelį (tėveliai vaikučių laukia kieme).

Diplomas

Kiekvienais metais Lietuvoje vyksta konkursas, skirtas Europos dienai paminėti. Egzaminą organizuoja Europos Komisijos atstovybė Lietuvoje kartu su Lietuvos nacionaliniu radiju ir televizija. Egzamino globėjas – Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda.

Teams

Eduroam WiFi