Pilėnų progimnazija

Baigėsi registravimas elektroniniu būdu.

Norėdami užregistruoti savo sūnų ar dukrą į mokyklos pirmąją klasę, galite kreiptis į mokyklos raštinę ir parašyti prašymą.

Atsakymai į dažniausiai užduodamus tėvų klausimus.

Kviečiame mokytis Kauno Pilėnų progimnazijoje!

Raštinės  tel. 8(37) 386584, nuo 8 iki 14 val.

Priėmimo komisijos el. p. priemimas@pilenumokykla.lt

1,2 proc.2021 m. (Nr. 1) žurnale „Reitingai" Kauno Pilėnų progimnazijos

4 klasių pasiekimai yra 12 vietoje tarp Lietuvos mokyklų, kurios nevykdo priėmimo atrankos, o

8 klasių pasiekimai – 14 vietoje!

Iškiliąja mokytoja pripažinta lietuvių kalbos mokytoja Danutė Balčiūnienė.

Vasario 21 d. Kauno Pilėnų progimnazijos Aktų salėje šurmuliavo mokytojai iš visos Lietuvos.

Daugiau kaip šimtas mokytojų susirinko į forumą Šiuolaikinio ugdymo prioritetai: iššūkiai mokytojams ir galimybės mokiniams, kurį organizavo Lietuvos vaikų ir jaunimo centras. Forume diskutavo lektoriai, kolegijų, aukštųjų mokyklų dėstytojai ir mokytojai praktikai. Mokyklai atstovavo ir pranešimus skaitė visa pranešėjų komanda: direktoriaus pavaduotoja ugdymui Anaita Blauzdžiūnienė, psichologė Jurgita Suslavičienė, informacinių technologijų mokytoja ekspertė Erika Kubilienė, logopedas, specialusis pedagogas metodininkas Mindaugas Garnionis, pradinio ugdymo vyresnioji mokytoja Sonata Urbonavičienė.

Pagrindinis forumo akcentas, kaip ugdyti mokinius, kaip padaryti, kad jie pajaustų mokymosi džiaugsmą, kaip padėti susivokti gausiame informacijos sraute, mokinys turi būti skatinamas įžvelgti saitus tarp jau turimų ir naujų žinių ar gebėjimų, mokinys turi būti paskatintas ir įtrauktas pats pažinti dalykus, procesus ar reiškinius, išsiugdyti reikalingus gebėjimus.

Teams

Eduroam WiFi