Pilėnų progimnazija

Baigėsi registravimas elektroniniu būdu.

Norėdami užregistruoti savo sūnų ar dukrą į mokyklos pirmąją klasę, galite kreiptis į mokyklos raštinę ir parašyti prašymą.

Atsakymai į dažniausiai užduodamus tėvų klausimus.

Kviečiame mokytis Kauno Pilėnų progimnazijoje!

Raštinės  tel. 8(37) 386584, nuo 8 iki 14 val.

Priėmimo komisijos el. p. priemimas@pilenumokykla.lt

1,2 proc.2021 m. (Nr. 1) žurnale „Reitingai" Kauno Pilėnų progimnazijos

4 klasių pasiekimai yra 12 vietoje tarp Lietuvos mokyklų, kurios nevykdo priėmimo atrankos, o

8 klasių pasiekimai – 14 vietoje!

Iškiliąja mokytoja pripažinta lietuvių kalbos mokytoja Danutė Balčiūnienė.

Mokykla yra pagrindinė erdvė, kurioje vyksta vaikų socialinis ir emocinis augimas, nes joje vaikai praleidžia didelę savo laiko dalį. Socialinius ir emocinius įgūdžius siekiančios puoselėti mokyklos įgyvendina socialinio ir emocinio ugdymo (SEU) programas. Mūsų progimnazija yra vienintelė Kauno mieste gavusi galimybę dalyvauti tarptautiniame projekte ,,Mokomės būti“ (Learning to be). Šis projektas pagrįstas prielaida, kad mokinių pasiekimų vertinimas dabartinės Europos mokyklose neturėtų apsiriboti mokinių žinių ir akademinių pasiekimų vertinimu. Būtina stebėti ir vertinti asmenybės brandą, socialinius įgūdžius, asmenines nuostatas ir kitus bendruosius gebėjimus.

Mūsų progimnazijos pedagogai (A. Blauzdžiūnienė, J. Blauzdžiūnas, D. Bazevičienė, R. Butiškytė, D. Cekanauskienė, M. Garnionis, E. Kubilienė, G. Kaštalianovienė, R. Mickūnienė, M. Pupalaigytė ir J. Suslavičienė) vasario 21–22 d. dalyvavo Birštone vykusioje konferencijoje „Socialinio ir emocinio ugdymo patirtys ir atradimai“. Gilino žinias bei socialinių įgūdžių, bendradarbiavimo kompetencijas.

Konferencijos dalyviai išklausė vaikų ir paauglių psichiatro Lino Slušnio paskaitą ,,Psichinės sveikatos puoselėjimas mokykloje: kuo svarbus SEU?“ Psichiatras teigė, kad 2020 m. sudėtingų problemų sprendimas ir emocinis intelektas bus vieni iš svarbiausių XXI a. gebėjimų. Lektorė R. Dukynaitė aiškino, jog ,,socialinis ir emocinis ugdymas – neišvengiamas dalyko mokymosi dėmuo“. Sudomino ir gydytojo neurologo Kęstučio Skaumino pranešimas apie socialinių ir emocinių kompetencijų praktinę neuroanatomiją. Taip pat pedagogai reikalingą patirtį įgijo dirbdami grupėse.

Įdomiai vyko socialinio ir emocinio ugdymo (SEU) mokykloje ir klasėje patirties mugė, kurioje kiekviena mokykla turėjo pasidalinti savo gerąja patirtimi. Džiugu, kad mūsų progimnazijos pristatymas ir dalijimas idėjomis labai sudomino kitų mokyklų pedagogus.

Tikimės, kad SEU kaip žinių, pažiūrų ir įgūdžių, reikalingų emocijoms pažinti ir valdyti, procesas, mokymasis priimti atsakingus sprendimus bei kurti teigiamo pobūdžio tarpusavio santykius ir tinkamai elgtis sudėtingose situacijose bus visapusiškai naudingas kiekvienam mokiniui ir padės sukurti dar geresnį mikroklimatą mūsų progimnazijos bendruomenėje.

Teams

Eduroam WiFi