Pilėnų progimnazija

Baigėsi registravimas elektroniniu būdu.

Norėdami užregistruoti savo sūnų ar dukrą į mokyklos pirmąją klasę, galite kreiptis į mokyklos raštinę ir parašyti prašymą.

Atsakymai į dažniausiai užduodamus tėvų klausimus.

Kviečiame mokytis Kauno Pilėnų progimnazijoje!

Raštinės  tel. 8(37) 386584, nuo 8 iki 14 val.

Priėmimo komisijos el. p. priemimas@pilenumokykla.lt

1,2 proc.2021 m. (Nr. 1) žurnale „Reitingai" Kauno Pilėnų progimnazijos

4 klasių pasiekimai yra 12 vietoje tarp Lietuvos mokyklų, kurios nevykdo priėmimo atrankos, o

8 klasių pasiekimai – 14 vietoje!

Iškiliąja mokytoja pripažinta lietuvių kalbos mokytoja Danutė Balčiūnienė.

2019 m. vasario 6 d. Kauno Pilėnų progimnazijos informaciniame centre-bibliotekoje vyko 5-8 klasių „Meninio skaitymo konkursas 2019“. Mokinius konkursui paruošė lietuvių kalbos mokytoja ekspertė Danutė Balčiūnienė, lietuvių kalbos mokytoja metodininkė Gražina Kaštalianovienė ir lietuvių kalbos mokytoja metodininkė Laima Narkevičienė. Mokiniai pasirinko labai prasmingas eiles, atskleidė savo kūrybinius gebėjimus. Visi dalyviai buvo puikiai pasiruošę. Eilės nukėlė klausytojus į praeitį arba panardino lietuje, panašiame į žmones, svajingame knygų pasaulyje. Visi dalyviai buvo įvertinti padėkos raštais. Jaunuosius skaitovus kanklių muzikos garsais pasveikino jaunoji kanklininkė 7a kl. mokinė Ugnė Rekevičiūtė, prasmingą žodį tarė direktoriaus pavaduotoja ugdymui Anaita Blauzdžiūnienė. Atsakingai dirbo vertinimo komisija: komisijos pirmininkė direktoriaus pavaduotoja ugdymui Anaita Blauzdžiūnienė, lietuvių kalbos mokytoja ekspertė Danutė Balčiūnienė , lietuvių kalbos mokytoja metodininkė Laima Narkevičienė, informacinio centro/bibliotekos vedėja Birutė Koreivienė.

Dalyviams buvo skirta užduotis įsivertinti ir įvertinti savo draugų deklamavimą, sceninį įvaizdį, nutarti, ką kiekvienoje klasių grupėje norėtų pažymėti, gal dar kartą išgirsti. Džiugu, kad mokinių ir komisijos nuomonė daugeliu atvejų sutapo.

5 klasių grupėje
Įvertinti 5 b kl. mokinė Elinga Vaitkutė ir 5b kl. mokinys Martynas Vencius,
6 klasių grupėje
Įvertinti 6a kl. mokinys Kasparas Svistunavičius ir 6b kl. mokinė Gerda Girdauskaitė,
7 klasių grupėje
Įvertintos 7b kl. mokinė Neda Kalinauskaitė ir 7b kl. mokinė Aurelija Kurapkaitė,
8 klasių grupėje
Įvertintos 8b kl. mokinė Ugnė Jucevičiūtė ir 8a kl. mokinė Toma Taraškevičiūtė.

Daugiausiai komisijos ir žiūrovų balų pelnę dalyviai atstovaus mokyklai miesto Meninio skaitymo konkurse.
Sveikiname visus dalyvius, o nugalėtojoms
5b kl. mokinei Elingai Vaitkutei ir
8b kl. mokinei Ugnei Jucevičiūtei nuoširdžiai linkime sėkmės dalyvaujant miesto konkurse.

Teams

Eduroam WiFi