||   EN  ||     ||  

Pilėnų progimnazija

Kauno Pilėnų progimnazija

Baigėsi registravimas elektroniniu būdu.

Norėdami užregistruoti savo sūnų ar dukrą į mokyklos pirmąją klasę, galite kreiptis į mokyklos raštinę ir parašyti prašymą.

Atsakymai į dažniausiai užduodamus tėvų klausimus.

Kviečiame mokytis Kauno Pilėnų progimnazijoje! 

Raštinės  tel. 8(37) 386584, nuo 8 iki 14 val.

Priėmimo komisijos el. p. priemimas@pilenumokykla.lt

1,2 proc.2021 m. (Nr. 1) žurnale „Reitingai" Kauno Pilėnų progimnazijos

4 klasių pasiekimai yra 12 vietoje tarp Lietuvos mokyklų, kurios nevykdo priėmimo atrankos, o

8 klasių pasiekimai – 14 vietoje!

Iškiliąja mokytoja pripažinta lietuvių kalbos mokytoja Danutė Balčiūnienė.

 

Praeitą savaitę mūsų mokykloje lankėsi Palangos zoologijos sodo ekspozicija su nariuotakojais ir ropliais. Netradicinė pasaulio pažinimo pamoka buvo organizuota 1-4 klasių mokiniams. Jau trečius metus mokykla vykdydama gamtamokslinį ugdymą organizuoja tokio pobūdžio pamokas, kurių metu pradinių klasių mokiniai akis į akį susipažįsta su gyvūnijos atstovais. Šiemet mus aplankė Madagaskaro tarakonai, vorai paukštėdos, milžiniška sraigė, leopardinis driežas, gyvatė (nenuodinga, tik savo rainumu apsimetusi tokia), didžiulis žaltys ir labai draugiškas smaugliukas – visų lankytojų numylėtinis.

Mokiniams paliko didelį įspūdį įdomūs vadovo pasakojimai apie gyvūnų elgseną, gyvenimo būdą, rūšių įvairovę, buvo išsklaidyti mitai apie jų keliamus pavojus ir paaiškinta, kada ir ko saugotis. O jau kiek emocijų sukėlė galimybė norintiems gyvius paliesti ar net palaikyti rankose (nustebino gausa tokių drąsuolių). Štai keletas 4b klasės mokinių minčių, išsakytų po šios netradicinės pamokos:

„Man labai patiko visi ropliai, bet labiausiai gyvatės ir driežiukas. Pasakojimai apie juos buvo įdomūs. Vadovas mūsų klausinėjo, ką žinome apie voragyvius. Man labai patiko, kad buvo galimybė beveik visus gyvūnus paliesti ar net palaikyti rankose.“ (Ugnė Š.)

„Tai puiki pasaulio pažinimo pamoka, kurios metu mes buvome supažindinti su tarakonais, sraigėmis, vorais, driežais ir gyvatėmis. Buvo smagu, kai leisdavo juos paglostyti ar palaikyti. Tai puiki pramoga vaikams!“ (Tajus)

„Aš labai nustebau, kai į mūsų mokyklą atvežė roplius, kurie buvo įdomūs, dideli ir maži, pikti ir mieli. Man labai patiko, nes daug sužinojau apie tuos gyvius. Būdama su ropliais jaučiausi smagiai ir saugiai, nors kartais per kūną perbėgdavo šiurpuliukai.“ (Skaistė)

„Mes su visa klase ėjome žiūrėti roplių. Man iš pirmo karto buvo baisoka. Buvo įdomu apie juos sužinoti naujų dalykų, prisikaupti žinių. Dar man patiko juos apžiūrėti iš arčiau ir paliesti. Man labiausiai patiko driežas. Jis buvo gražus ir mielas. Aš visus roplius nufotografavau. Visam laikui aš turėsiu apie juos prisiminimą.“ (Ugnė)

Teams

Eduroam WiFi

Pamokų laikas

2020–2021 m.m.

  Pradžiapabaiga
1 08:00 08:45
2 08:55 09:40
3 09:50 10:35
4 11:05 11:50
5 12:20 13:05
6 13:15 14:00
7 14:10 14:55
Svetainė atnaujinta: 2021-09-28

QR kodas

Vedlys

OLWEUS

Priemonės

Zipio draugai

Technologijų vedliai

Obuolio draugai

Informatika pradiniame

Įveikiame kartu

Sveikatiada

Mokyklos el. dienyno
administratoriaus
tel. 8(37) 38 65 86

El. dienynas

Microsoft
365
pedagogams

Microsoft 365

skirkite
Pilėnų
progimnazijai

Ačiū

Bibliotekoje
galite prisijungti
prie TAMO

Bibliotekoje

Norėdami Jums pasiūlyti pilnavertes paslaugas mūsų interneto svetainėje, prašome leisti įrašyti Jūsų kompiuteryje (įrenginyje) tam tikrą informaciją – slapukus (angl. „cookies“).